Ślub plenerowy Kinii i Patryka

Słoneczny lipcowy dzień był idealnym tłem dla wyjątkowego wydarzenia jakim był ślub Patryka i Kinii. Para postawiła na plenerowy ślub w otoczeniu pięknej przyrody, a dokładniej na terenie gospodarstwa agroturystycznego „Stolem” położonego w malowniczej miejscowości nad jeziorem. Goście przybywali już od rana, by wziąć udział w przygotowaniach i oczekiwać na moment, kiedy Patryk i Kinia przyjmą sakrament małżeństwa. Wszyscy byli zachwyceni dekoracjami, które nawiązywały do stylu boho.

Sam ślub odbył się przy wierzbach płaczących. Para młoda wyglądała przepięknie,  Patryk w eleganckim garniturze i Kinia w białej, dwu częściowej sukni wyglądali jak bajkowi książę i księżniczka. Ceremonia była pełna emocji i wzruszeń.

Po ceremonii nadszedł czas na weselną zabawę, którą prowadził dj i wodzirej z React Wedding. Goście bawili się do białego rana przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów, a Patryk i Kinia cieszyli się każdą chwilą tego wyjątkowego dnia. Wszyscy byli zgodni, że to było jedno z najpiękniejszych i najbardziej udanych wesel w jakim mieli okazję uczestniczyć.